O firmie

Jeżeli szukasz światowego designu w przystępnej cenie i produktów raczej niedostępnych w innych sklepach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są markowe i oryginalne. 

Co nas wyróżnia?  

- produkty są rzadkie i na ogół niedostępne nigdzie indziej

- często załączamy zdjęcia na żywo, by pomóc Ci podjąć właściwą decyzję 

- dodajemy czasem swoje subiektywne opinie 

- ceny naszych produktów są niższe niż katalogowe, czasami aż o 85%!

- 100% pozytywnych komentarzy na Allegro 

 

Jesteśmy firmą wyłącznie handlową - dostarczamy najpiękniejsze i unikatowe rzeczy z branży home & living z całego świata. 

Produkty przez nas sprzedawane pochodzą z największych klubów zakupowych, są dostępne najczęściej w pojedynczych egzemplarzach po cenach, które stanowią ułamek wartości katalogowej. Działamy na zasadzie sklepu typu outlet - posiadamy produkty z końcówek kolekcji, zwrotów konsumenckich oraz nadwyżek magazynowych. Wszystkie produkt są nowe, czasami zdarzają się produkty powystawowe lub uszkodzone w transporcie - wówczas widoczne wady są opisane i sfotografowane w galerii zdjęć. 

Nie prowadzimy sprzedaży produktów na zamówienie - nie współpracujemy bezpośrednio z producentami.

Wszystkie nasze produkty pochodzą z klubów zakupowych branży home& living. 

 Używane na tej stronie znaki towarowe mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Sklep nie ma związków gospodarczych z właścicielami tych znaków, ani nie jest ich oficjalnych dystrybutorem. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl