Maisto Power Racer Porsche Panamera 4,5” 21001 – miniaturowa motoryzacja w granatowym metaliku
Jeśli szukasz modelu, który jednocześnie wygląda efektownie i daje frajdę z zabawy, Maisto Power Racer Porsche Panamera 4,5” 21001 spełnia te oczekiwania. To niewielki pojazd w rozmiarze 4,5 cala, utrzymany w granatowym metaliku, dzięki czemu przyciąga wzrok zarówno na półce, jak i w codziennej zabawie. Producentem jest firma MaiSto, znana z dbałości o detale w kolekcjonerskich modelach samochodów.
Model przedstawia Porsche Panamera Turbo i został wykonany z połączenia materiałów: metal (nadwozie), a także plastik oraz guma. Taka mieszanka sprawia, że konstrukcja jest solidna, a jednocześnie przyjemna w użytkowaniu. Warto zwrócić uwagę na to, że to nie jest „zabawka przypadkowa” – seria Power Racer stawia na dopracowany wygląd pojazdów osobowych i sportowych.
W praktyce oznacza to, że Maisto Power Racer Porsche Panamera 4,5” 21001 może być świetnym prezentem zarówno dla dziecka, jak i dla osoby, która lubi budować własne mini kolekcje aut.
Napęd Pull-back i otwierane drzwi – zabawa, która działa „od ręki”
W tej wersji producent zastosował napęd typu Pull-back, czyli naciąganą tylną oś. To rozwiązanie jest proste i intuicyjne: wystarczy pociągnąć pojazd do tyłu, a następnie puścić – model rusza do przodu, oferując dynamiczną zabawę bez konieczności baterii czy skomplikowanej obsługi.
Na uwagę zasługują też otwierane przednie drzwi. Dla dziecka to dodatkowy element interakcji, a dla kolekcjonera – detal podnoszący realizm. Dzięki temu model nie jest tylko statyczną figurką, ale ma w sobie „funkcję” i daje więcej możliwości podczas zabawy.
Seria Power Racer została zaprojektowana z myślą o pojazdach w skali 4,5 cala, więc rozmiar jest na tyle praktyczny, by łatwo przenosić model, a jednocześnie na tyle atrakcyjny wizualnie, by dobrze prezentował się w rękach i na półce.
Dla kogo jest ten model? Wiek 3+ i charakter kolekcjonerski
Maisto Power Racer Porsche Panamera 4,5” 21001 jest przeznaczony dla dzieci od 3+. To ważne, bo w tym wieku liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość. Zastosowane materiały (metal w nadwoziu oraz elementy z plastiku i gumy) sprawiają, że model jest przygotowany na codzienną aktywność.
Jednocześnie charakter kolekcjonerski sprawia, że ten egzemplarz może trafić do domowej ekspozycji. Granatowy metalik prezentuje się bardzo efektownie, a wykonanie przez MaiSto przyciąga uwagę także wtedy, gdy pojazd stoi wśród innych modeli.
Jeśli szukasz czegoś, co nie znudzi się po kilku minutach, a jednocześnie ma „pazur” wizualny, ten model ma sporo atutów: napęd Pull-back, otwierane drzwi oraz solidne wykonanie z metalu.
| Parametr | Dane |
|---|---|
| Nazwa | Maisto Power Racer Porsche Panamera 4,5” 21001 |
| SKU | 949f111496d1 |
| Cena | 23 zł |
| Model | Porsche Panamera Turbo (nr kat.: 21001) |
| Rozmiar | 4,5” |
| Kolor | granitowy metalik (granatowy metalik) |
| Materiał | metal (nadwozie) / plastik / guma |
| Napęd | Pull-back (naciągana tylna oś) |
| Drzwi | otwierane przednie drzwi |
| Wymiary opakowania | szer. 14 cm, wys. 7 cm, gł. 6,5 cm |
| Wiek | 3+ |
Dlaczego warto wybrać właśnie ten wariant MaiSto?
W ofercie modeli samochodów liczy się nie tylko marka, ale i to, co dzieje się „w rękach”. W Maisto Power Racer Porsche Panamera 4,5” 21001 znajdziesz napęd Pull-back, który daje szybkie, satysfakcjonujące ruchy, a do tego otwierane przednie drzwi – detale, które sprawiają, że zabawa jest bardziej urozmaicona.
Model został wykonany przez MaiSto, a seria Power Racer słynie z dopracowania pojazdów osobowych, sportowych oraz oldsmobili w skali 4,5 cala. To świetny wybór dla tych, którzy lubią realizm i chcą, by model dobrze wyglądał zarówno w dłoni, jak i na ekspozycji.
- Pull-back – naciągana tylna oś dla dynamicznego startu
- Otwierane przednie drzwi – więcej interakcji podczas zabawy
Jeżeli zależy Ci na modelu, który łączy estetykę granatowego metaliku z funkcjonalnością, ten egzemplarz będzie bardzo trafionym wyborem – szczególnie jako prezent w okolicach wieku 3+.


